WELCOME to SHADE OF DARK BLUE! 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 Grupių aprašymai ir pan.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty30th Lapkritis 2013, 01:42

Valkirijos- merginos, tvirto sudėjimo ir harakterio, renka mirųsiųjų armija, dažniausiai augina varnas ir vilkus // Išrenka mūšyje kritusių karių išrinkti geriausius karius ir nugabenti į Valhalą, kur kariai tampa einherijais. Odino pavestos valkirijos renka kariauną pasaulio pabaigos mūšiui ragnarokui. Šiuolaikiniame mene valkirijos vaizduojamos kaip karingos merginos, jojančios ant sparnuotų arklių, ginkluotos ietimi. Tačiau pagal ant runų akmens Rök rastus įrašus valkirijos jojo ne ant sparnuotų arklių, bet ant vilkų, kurie patys pagausindavo žuvusiųjų gretas. Valkirijos buvo baisios ir karingos, turėjo varną, kuri skraidydavo virš mūšio lauko ir „pasirinkdavo“ žuvusius. Manoma, kad vilkų ir varnų motyvas atsirado matant, kaip šie po mūšio ėda žuvusiųjų kūnus.

Sirenos- jaunos moterys, kurios vandenį turi žuvies uodega ir moteriškąją viršutinę dalį. labai mėgsta dainuoti ir taip vilioti vyrus. žemėje uodega virsta kojomis, tačiau vaikščioti joms labai sunku, o be vandens greitai miršta. tai nereiškia, kad joms užtenka užsipilti šiek tiek vandens, net iki pusės panardintos vandenyje jos gali neišgyventi

Amazonės- smulkios juodaplaukės, labai stiprios. yra žmonės. žino apie mistinės būtybės, taigi skirtos su jomis kovoti, tik vyrams // jos turėjo būti tamsiaplaukės ir smulkaus rytietiško sudėjimo, o ne šviesiaplaukės milžinės, kaip neretai jas mėgsta vaizduoti daugelis dailininkų. Beveik visi autoriai tvirtina, jog amazonės itin aršiai kaudavosi su vyrais. Homeras “Iliadoje” jas net vadina antianeiromis (tos, kurios kaunasi kaip vyrai), o Herodotas davė joms androktonų (vyrų žudikių) pravardę.

Leprekonės- mūsų aprašymas // pervadinamos į SIDHES

Miškiniai- vyrai, labai dailūs, panašūs į elfus, saugo įviariausius gamtos kampelius, yra nepakartojami viliokliai. žmonės jiems netrukdo, tačiau kažkiek jiems pavydi arba kai kurie ir nemėgsta. patys panašūs į žmones // Miškiniai sutinkami slavų mitologijoje. Jie gyvena miškuose ir saugo medžius, gyvūnus ir visą gamtą. Miškinis yra aukštas vyras, bet jo oda balta, kraujas mėlynas, o akys žalios. Jis moka keisti savo ūgį ir gali pasiversti įvairiais gyvūnais. Miškinis nėra blogas, bet jam patinka apgaudinėti žmones, slėpti jų daiktus, kai kuriose istorijose jis įvilioja žmones į olas, juos mirtina užkutena, o jaunas moteris vagia.

Inkubusai- demonai galintys virsti žmonėmis, turi galią įlysti į žmonių sapnus ir ten daryti ką nori. negailestingi ir žudo ne tik žmones, bet ir kitas būtybes // Šis demonas puola žmones, dažniausiai moteris, kai jos miega. Jis sugeba įžengti į žmogaus sapną ir bando išprievartauti moteris, kad jos susilauktų demono vaiko. Anksčiau buvo tikima, kad dažnas inkubuso pasirodymas sapnuose sukelia ligas ir net mirtį. Jis panašus į vaiduoklį, bet jo veidas ir sparnai primena velnią. Manoma, kad inkubusai atsirado mitologijoje viduramžių laikais, bet pasakojimai apie juos pasiekė ir šiuos laikus.

Driadės - Medžių dvasios graikų mitologijoje simbolizuoja Žemės elementą, stichiją, jos jėgą. Sios būtybės kuo puikiausiai atspindi stiprybės ir jausmingumo esmę.

Silfidės- dailios nemirtingos moterys,yra labai stiprios, tačiau turi galią palaikyti harmoniją. // Silfidės arba angelai yra antgamtinės lengvos ir švytinčios būtybės su sparneliais, tyros ir suteikiančios vilties. Svarstyklės, kaip ir silfidės, aplink save kuria panašią – lengvą estetišką taikią aurą.

Žmonės- i think you know about them

Apdovanotieji- mistinių būtybių ir žmonių mišrūnai, dažnai turi kokią galią, yra pusnemirtingi

Berserkeriai - Germanų mitologijoje minimi kariai, kurių kūnai labai stambūs, o ant galvų jiems išaugę ragai. Jie kaunasi su nepaprastu įsiūčiu ir kovoja tol, kol laimi kovą. Rašoma, kad jie galėdavo pasiversti į vilkus, laukinius bulius ar meškas. Jų akys, pasruvusios krauju, gąsdindavo žmones, kaip ir nepaprasta jėga bei didelė kūno masė.
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty30th Lapkritis 2013, 17:54

 MALES MALES FEMALESFEMALESNEUTRAL
GOOD
BAD
GOOD
BAD
 +/-
Sashuaths
Einherjars
Incubus
Berserkers
Dryads
Sylphines
Valkyries
Succubus
Sirens
Sidhes
Humans
Mutants
Amazones
Shamans
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty4th Gruodis 2013, 19:48

SIDHES
APRAŠYMAS
Sidhes yra fėjos atmaina. Išvaizda jos labai patrauklios, skaisčios ir baltos, gal net kiek blizgios odos. Didele fizine jėga nepasižymi, tačiau yra šiek tiek stipresnės už paprastus žmones. Ilgaamžės, gyvena šimtmečius, tačiau nėra nemirtingos. Labai patrauklios visoms būtybėms, juos jos traukia kaip magnetas. Dažnai naudojasi tokia savo prigimtine galia saviems tikslams.Dėl tokios užgaidos Sidhes slapstosi ir saugosi, jų šiomis dienomis labai mažai. Taipogi jos turi iltis kaip ir vampyrai, gal net šiek tiek smailesnes. Tačiau jas naudojasi vien pagąsdinimui ar sužeidimui, mat kraujas joms nėra skanus ir nereikia jėgų. Gali padaryti dideles paslaugas ar išpildyti norus, tačiau už tam tikrą kainą. Nepaprastai suktos, savanaudės, bei ciniškos. Jos neprimena mažų ir mielų fėjų krikštamočių. Turi sparnus ir jais geba skraidyti. Juos kiti gali matyti tada kai pačios fėjos to nori. Moka juos ''suskleisti'' ir paslėpti. Kiekvienos fėjos sparnai mažuma skiriasi tarpusavi - sparnai tai pačios fėjos atspindys priklausantis nuo jos siekių, elgesio, charakterio ir nusistatymo. Mėgstančios pašelioti, joms labai artima gamta ir ten praleidžia daug laiko. Sidhės priklauso tamsesnei pasaulio pusei, vien dėl savo šaltumo ir abejingumo.

PLIUSAI
Jos turi po viena sugebėjimą. Daugiausiai susijusias su vienu ir penkių elementų atšakomis (vanduo, oras, ugnis, žemė, dvasia(dvasios atšaka YPAČ reta))
Jos gyja greičiau kai yra kur nors gamtoje, kuo daugiau apsupta augalų
Geba skraidyti sparnų pagalba

MINUSAI
Stiprėja tik metams bėgant
Nepakenčia metalo, prie jo jaučiasi silpnesnės ir pažeidžiamo
Miršta metalui patekus į organizmą ir kraują.


SIRENS
APRAŠYMAS
Sirenos yra vandens būtybės. Jos taip ir jūsų fantazija leidžia jas įsivaizduoti: Nepaprastai žavios ir gražios moterys, turinčios kerintį balsą. Vandenyje jos turi žuvies uodegą kuria geba plaukioti taip greit, jog kartais akimis niekas nesugeba tiksliai įžiūrėti ir sekti. Tačiau Sirenos gali gyventi ir sausumoje. Jų rankos ar kiti kūno lopinėliai gali būti šiek tiek padengti žvynais. Kvėpuoja tiek vandeniu, tiek oru. Padedamos Šamanų ar Sidhių jos gali įgauti sausumos pavidalą ir gyventi kaip žmogus. Tačiau jos visiškai negali gyventi be vandens. Jos reikia bent valandą per dieną pabūti vandens telkinyje antraip silpsta, jaučia diskomfortą, džiūsta ne tik teoriškai. Pabuvusios ilgiau nei savaitę be vandens gali mirti.
Sirenos viliotojos. Jos turi įgimtą žavesį ir trauką. Gali bet ką apsukti aplink piršta, jei tik labai to nori ir mažai kas atsispiria jų galioms. Dainuodamos užhipnotizuoja bet kokią būtybę. Labiausiai pavaldūs sirenų kerams yra žmonių ir mutantų vyrai. Moterys taip pat gali būti silpnesnės, bet ne tokie kaip vyrai kurie galėtų dėl jų net nužudyti. Jiems jos atrodo kaip deivės dėl kurių reikia padaryti bet ką.

PLIUSAI
Sirenų daina: iliuzija, minčių valdymas, stipresnis žavesys, paralyžius, aukų prišaukimas iš bet kokio pasaulio krašto, garsų manipuliacija, sustiprintas rėkimas (sonic scream) - kiekviena sirena turi VIENĄ iš išvardintų gebėjimų dainoje.
Ilgaamžės, nesenstančios
Stipresnės fiziškai, labai greitos vandenyje

MINUSAI
Diena be vandens pradeda silpnėti, savaitė be vandens - miršta
Kai kurios sirenos yra kanibalės
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty6th Gruodis 2013, 18:28

SASHUATHS
APRAŠYMAS
Sashuaths tai dailiai sudėti vyrai, kiek panašūs į elfus. Jų paskirtis yra saugoti visus gamtos kampelius, neleisti niekam niokoti gamtos ir jos išteklių. Šios būtybės būna tik vyriškos giminės. Gyvena neutralioje zonoje tarp gėrio ir blogio pusės. Jiems labiau palanki mintis apie balansą. Tačiau tai nereiškia, kad sashuathai yra labai malonūs ir svetingi visiems iš eilės. Jie būna pakankamai užrietė nosis ir dažnai įsivelia į muštynes ar ginčus su kitomis būtybėmis. Jiems patinka laikytis savo nuomonės kurią yra nežmoniškai sunku palaužti. Nors ir gali būti vėjavaikiški, linksmi ir nutrūktgalviai, adrenalino fanatikai, dažniai reikiamose situacijose įžiūri svarbias smulkmenas ir reaguoja šalta ir blaivia galva. Mokantys ten pasišaipyti iš pačios nepalankiausios situacijos. Kai kurie miškiniai labai pavydi žmonėms dėl skirtingų priežasčių. Mėgsta žmonių moteris ir neretai gulasi su jomis į lovą dėl poros naktelių ar net vienos nuotykio. Jiems būdinga gyventi apsuptiems gamtos ir kuo toliau nuo civilizacijos ir metalo. Daugiau laiko praleidžiantys prie elektrinių dalykų gali jaustis tiek blogiau.

PLIUSAI
Moka daug linksmų ir saviginiškų(lol, kaip tas žodis rašos?) pokštų. Iš poros medžių lapelių sukurti vienkartinius savo antrininkus kovoje. Gali prisišaukti Yra nepaprastai judrūs, vikrūs ir greiti. Lengvai juda gamtoje ir geriau nei bet kas kitas pažįsta savo saugomą lopinėlį. Kaip gamtos sergėtojai jie turi po vieną individualią galią susijusia su gamtos saugumu ir jos ginimu. Puikiai gali naudotis lanku ir medžioklės peiliais.

MINUSAI
Nemėgsta elektroninių dalykų, užtrukę prie jų ilgiau nei dvi paras pradeda silpnėti ir merdėti.
Privalo gyventi gamtoje.


DRYADS
APRAŠYMAS
Driadės tai medžių dvasios simbolizuoja Žemės elementą, stichiją, jos jėgą. Šios būtybės kuo puikiausiai atspindi stiprybės ir jausmingumo esmę. Labai mielos būtybės. Stengiančios visur palaikyti tam tikrą harmoniją. Jos turi nepalaužiamą ir tyrą valią. Driadės išties yra būtybės turinčios dvasinį moterišką kūną. Jų gyvenamoji vieta dažniausiai būna koks jų pačių pasirinktas medis ir sielomis juose gyvena. Jos saugo stebuklingųjų medžių šerdis, mat ji turi daug galios ir gali nužudyti blogį be didelių pastangų. Žinoma driadės gali įgauti žmogišką kūną kai to nori. Taip pat jos turi senovinės išminties kurių neturi niekas kitas. Tačiau savo išmintimi jos nesidalina laisvai ir be jokių sąlygų ir įsitikinimų, kad niekam nepakenks. Vis gi tai nereiškia, kad jos yra senos ir nuobodžios. Miško dvasios labai artimai bendrauja su sashuatais. Yra tokų pačių linksmų ir patrakusių plaučių. Mažiau ar daugiau pavydi žmonių moterims, dėl to, jog sashuatai su jomis bendrauja ir santykiauja dažniau. Driadės dvasiniu pavidalu dažnai atrodo kaip ir mistinių filmų gamtos dvasios, vienos turi žalio medžio odą ir ilgus rudų šakų plaukus, kitos sudarytos iš obelų žiedų ir pan. Kiekviena išvaizda atspindi savo medžio širdies galią.

PLIUSAI
Turi po individualią iš elementų ar susijusia su jausmais.
Savuose miškuose gali būti savo dvasiniam kūne. Tačiau miestuose to bijo.
Puikios gydūnės

MINUSAI
Per ilgai užbuvusios žmogiškam kūne joms yra kančia
Nemėgsta elektronikos kaip ir sashuatai
Miršta kai yra nužudomas jų medis ir jo šerdis
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty6th Gruodis 2013, 22:28

INCUBUS
Tai demonas vyriškuoju pavidalu. Tai nemirtingi padarai, tačiau juos sužaloti įmanoma. Šios būtybės yra ypač negailestingos, šaltakraujiškos, ciniškos ir sadistiškos. Tikro blogio ir geismo simbolis.
Jie moka įlįsti į žmonių sapnus ir juos kontroliuoti, paveikti kaip nori. Jie nepaprastai patrauklūs moteris Turintys didelius į šikšnosparnius panašius sparnus. Turi didelę fizinę jėgą, yra greiti ir judrūs. Su savimi turi naturalią ginkluotę: uodegą ir ilgus, aštrius nagus (letenas), bei ragus ant galvos. Juos geba slėpti nuo žmonių. Negalintys turėti palikuonių su kitomis būtybėmis, kadangi vaisius būtų per daug stiprus, o jo išnešiotoja mirtų. Jie negali turėti palikuonių su kitomis būtybėmis išskyrus sukubėmis. Tačiau incubusai ir yra palaidūnai ir mėgsta vilioti moteris, tikri kazanovos ir neslepiantys jog tai mėgsta. Negailestingi gali žudyti ne tik žmones, bet ir kitas būtybes.

PLIUSAI
Turi po individualia galią
Geba skraidyti (sparnų spalvos: juoda, ruda, tamsiai žalia, raudoni, tamsaus aukso, violetiniai ir pan.)
Įsėlina į žmonių sapnus ir juos kontroliuoja
Kūno temperatūra kiek aukštesnė, nei žmonių.

MINUSAI
Labai nepastovūs padarai
Juos gali nužudyti Driadžių medžių šerdis

SUCCUBUS
APRAŠYMAS
Moteriškos giminės demonės. Tai nemirtingi padarai, tačiau jas sužaloti įmanoma. Jos tokios pat negailestingos, šaltos ir žiaurios. Labiau suktos ir mokančios nepaprasto viliojimo meno. Žinančios kaip naudotis kitais. Demonės taip pat mėgaujasi įvairiais vyrų teikiamais malonumais. Sukubės gali susilaukti palikuonio jei pirma ją apvaisint žmogus ir po to inkubų demonas. Tokiu būdu gimsta nauji demonai. Šios demonės taip pat turi į šikšnosparnių panašius sparnus. Gali įlįsti į žmonių sapnus ir juos kontroliuoti. Natūrali ginkluotė: velnio uodega ir ilgi aštrūs nagai (letenos), bet ragus ant galvos. Moterys geba visa tai paslėpti kai nori nuo kitų.

PLIUSAI
Turi po individualia galią
Sparnų pagalba geba skraidyti (sparnų spalvos: juoda, ruda, tamsiai žalia, raudoni, tamsaus aukso, violetiniai ir pan.)
Įsėlina į žmonių sapnus ir juos kontroliuoja.
Kūno temperatūra kiek aukštesnė, nei žmonių.

MINUSAI
Labai nepastovios būtybės
Juos gali nužudyti Driadžių medžių šerdis


(mano nuomone aprašymą reikia taisyti)
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty7th Gruodis 2013, 00:52

AMAZONS
APRAŠYMAS
Smulkios, labai stiprios ir ištvermingos moterys. Dažniausiai būna tamsiaplaukės ir smulkaus rytietiško sudėjimo, o ne šviesiaplaukės milžinės, kaip neretai jas mėgsta vaizduoti daugelis žmonių. Žino apie mistinės būtybės, taigi skirtos su jomis kovoti ir itin aršiai kovoja su vyrais. Amazones jau nuo seno sieja nesantaika ir tam tikri kiti įsitikinimai su vyrais. Dėl šios nesantaikos būną daugybę įvairių priežasčių. Nors šios moterys ir atrodo smulkutės ir yra moterys ir juolab jokių specialių sugebėjimų neturinčios būtybės, jos žino tūkstantį į vieną būdą kaip kiekvieną iš jų nužudyti, jų silpnas vietas ir kitus būdingus dalykus. Turi pačia geriausia senąją ir naująją įrangą ir metodus. Puikiai išmano įvairius kovos menus, moka išsisukti iš visokių situacijų. Amazonės nepriklauso, nei gėriui, nei blogiui. Jos kovoja neutralioje pusėje, atsakingos už save ir mažuma už paprastus žmones. Visos Amazonės gyvena kartu arba netoli viena kitos.

PLIUSAI
Puikios kovotojos
Ištvermingos, vikrios ir labai sumanios
Žino apie visas būtybes

MINUSAI
Mirtingos ir lengvai sužeidžiamos
Neturi ypatingų galių kovojant su būtybėmis


SHAMANS
APRAŠYMAS
Vyrai praktikuojantys ir išmanantys magiją. Yra tarpininkai tarp žmonių ir dvasių pasaulio. Galintys semtis iš žemės elementų galios ir kreiptis į senąsias dvasias, kai labai prireikia. Magiją praktikuojantys vyrai gali ja naudotis kada nori ir kaip nori ir kam nori. Taip pat jie sugeba surengti ir atlikti reikiamas apeigas. Tačiau žinoma, visa galia ateina per metus ir praktiką, bei žinias. Magija atima daug jėgų ir reikalauja kažko mainais. Šamanai žino, kad visur turi būti balansas ir jį reikia palaikyti. Tačiau tai nenulemia kurioje barikados pusėje jie stovi. Šamanai turi didelę rolę kitoms būtybėms. Tokioms kaip Sirenos jie gali suteikti žmogišką pavidalą. Kiti pasitelkę daug jėgų gali kitus net nužudyti. Žinių Šamanai semiasi iš knygų, dvasių, gamtos ir kitų būtybių, pvz tokių kaip Driadės.

PLIUSAI
Burtų pagalba gali daryti beveik bet ką.
Žino apie visas būtybes.

MINUSAI
Mirtingi, jei nėra savęs užkeikę.
Dažnos kitų būtybių aukos ir pavaldiniai
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty7th Gruodis 2013, 01:26

HUMANS
APRAŠYMAS
Daugeliui žmogus atrodo trapi ir išvis niekuo neypatinga būtybė. Tačiau toli gražu. Žmonės šiame pasaulyje yra pati svarbiausia grandis ir motoras. Be žmonių nebūtų ir kitų mitologinių būtybių kurios gyvena aplink visame pasaulyje. Rašydami, skaitydami ir išgalvodami visas jų manymų netikras būtybes palaiko visas čia išties esančias. Visi padarai gyvi vien dėl žmonių minčių, idėjų ir tikėjimų. Taipogi žmonės turi laisvą prigimtį ir laisva valią. Jie gali gyventi ramiai ir nežinodami apie visas būtybes ir jų nesantarvę. Kai kurie su jomis laisvai bendrauja, laiko gerais draugais ar net priešais, nežinodami kas išties per vieni jie yra, kas per būtybės ir kokius tikslus turi. Žmonės pažeidžiami labai lengvai ir jais manipuliuoti blogio jėgoms labai lengva, neretai tampa marionetės ir aukos. Tačiau geroji pasaulio pusė juos globoja, saugo ir gerbia. Žmonės gyvenimas lekia taip pat įprastai kaip ir turėtų. Jie dirba, džiaugiasi, nervinasi, kenčia, šypsosi... Tiesiog gyvena gyvenimą.

PLIUSAI
Gali gyventi laisvai, jų prigimtis nieko nenulemia jų pasirinkimams.
Didžiausia rolę turintys asmenys visame pasaulyje.
Tik jie nulemia blogio ir gėrio galutinę pusiausvirą.

MINUSAI
Dažnos aukos ir sugeba atsidurti chaoso centre.
Lengvai nužudomi.
Retas kuris žino apie antgamtines būtybes.


MUTANTS
APRAŠYMAS
Iš požiūrio esą paprasti žmonės gyvenantys įprastame pasaulyje. Taip jau nutiko, kad kai kurie žmonės atsuktinai įgavo ar gimė su tam tikrai antgamtiniais gebėjimais. Dėl kokių priežasčių taip nutiko nėra dar aišku. Tačiau gebėjimą turinčių žmonių atsirado jau nuo senų laikų, tačiau pastaruoju metu jų skaičius išaugo. Tai labai pozityvus dalykas mistinėms būtybėms, kadangi Mutantai labiau tiki tokiais dalykais ir palaiko mitologijos būtybių gyvenimą stabilesnį. Mutantai turi po vieną individualią galią, juos išrisiančius iš žmonių. Kai kurie savo galias žino nuo gimimo, kai kurie kur kas vėliau po tam tikro atsitikimo. Vieni apie tai slepia ir to bijo, kai kurie mėgaujasi ir praktikuoja. Šie unikalius gebėjimus turintys žmonės gali stovėti tarp dviejų pusių ir laisva valia pasirinkti kur likti. Žinoma yra Mutantų kurie žino apie būtybes, o kai kurie ir ne.

PLIUSAI
Turi po viena individualia galią.
Gali nulemti gėrio ir blogio pusiausvirą.

MINUSAI
Tokie pat mirtingi ir pažeidžiami kaip paprasti žmones, jei neturi tam tikros galios.
Dažnos būtybių aukos, marionetės ir sugeba atsidurti chaoso centre.
Kai kurie nežino apie būtybes.
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty8th Gruodis 2013, 17:43

SYLPHYNES
APRAŠYMAS
Silfidės tai labai dailios nemirtingos moterys, yra labai stiprios, tačiau turi galią palaikyti harmoniją. Šios moterys labai primena angelus arba antgamtinės lengvas ir švytinčias būtybės su sparneliais, tyros ir suteikiančios vilties. Aplink save visada turinčios aplink save kuriančia – lengvą estetišką taikią aurą. Šios moterys turi sparnus kurie labiau primena blizgančius fėjų sparnus, negu plunksnuotų angelų. Turi bendra sugebėjimą, tai savo kūno dydžio keitimą. Jos geba susimažinti į mažutes fejukes ir vėl pasiversti į normalų žmogišką ūgį. Silfidės nėra labai aukštos moterys gyvenime. Taip pat turi galią skleisti harmoninga aurą ir nujausti kitų auras. Jos labai paslaugios, mielos ir taikios būtybės. Norinčios visiems laimės ir tiesiog spindi gerumu. Tačiau jos labai jautrios ir trapios būtybės. Jų noras padėti kitiems dažnai jas įvelia į kokias nors pinklias. Tačiau jos amžinos priešės su kita savo rasių atstovėmis - Sidhėmis. Jega ir vikrumu prilygsta jos. Silfides silpnina rūdys, jos jų nemėgsta ir tai atima jų jėgas.

PLIUSAI
Skleisti harmonijos ir vilties aurą, bei jauti kitų auras (bet jų nekontroliuoti)
Turi sparnus ir geba skraidyti
Keičia savo kūno dydį
Turi po viena individualią galią susijusia su taikos palaikymu

MINUSAI
Rūdys silpnina jas, nužudo patekus į organizmą.
Stiprėja tik metams bėgant.

VALKYRIES
APRAŠYMAS
Dangiškos būtybės, tvirto sudėjimo ir harakterio. Turi dvi galias būdingas savo rūšiai - Aukštasis sprendimas ir auka. Tai reiškia - jos išrenka mūšyje kritusių karių geriausius karius ir paverčia jais einherijais - gėrio kariais. Jos geba nuspręsti kas mirs kūno lauke ir kas gyvens,  tačiau tai galioja tieks kas bus paversti kariais. Geba matyti praeities poelgius ar gyvenimo paklydimus. Odino pavestos valkirijos renka kariauną pasaulio pabaigos mūšiui. Jos yra labai karingos merginos, turinčios didelę jėgą ir yra labai judrios ir vikrios. Vienos iš geriausių kariautojų. Turi sparnus ir gali jais skraidyti, sparnai primena sakalo ar vanago sparnus. Valkirijos turi savo sielų palydovus - varnas arba laukinius vilkus. Karės dažnai gyvena vietose kur yra arčiau dangaus. Taip yra dėl to, jog jas dangus labai traukia. Jos ypač nemėgstamos demonų, mat dėl savo užduočių.

PLIUSAI
Turi sparnus ir gali skaidyti
Geros kariūnės
Mato kitų praeities prisiminimus
Turi viena mažą individualia galią

MINUSAI
Turi gebėjimai aukotis dėl kitų bet kokia kaina (nors pačios retai supranta tą gebėjimą)
Jų sielų palydovai ir augintiniai yra labai stipriai susieti su jomis. Jei jų gyvūnai yra kankinami jos tai jaučia fiziškai, o jei jie miršta jos netenka pusės savo gebėjimų ir atsiveria nežmoniškas skausmas krūtinėje visą gyvenimą.
Labai nemėgstamos blogio būtybių, jų liko mažai.
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty15th Gruodis 2013, 11:34

EINHERJARS
APRAŠYMAS
Einherjarų kariai yra patys geriausi gėrio ir šviesos kariai. Jie išrinkti iš pačių geriausių karių grupės, kritusių karių mūšiuose ar buvusių ant mirties slenksčio. Šiuos karius paverčia ir atrenka Valkirijos. Todėl jie su jomis gerai ir sutaria tarpusavį. Tvirto sudėjimo vyrai pasižymi stipria fizine jėga ir psichologinė ištverme. Kitaip sakant, jei juos atakuoja kas nors psichologine galia, tai reikia labai pasistengti, arba poveikis būna ne tokio priešininkas tikisi. Kariai niekada negali sulaužyti duotos priesaikos. Jos sulaužymas kariui atsieina amžinu fiziniu skausmu, tol kol neranda išeities kaip ją atpirkti. Labai didelės priesaikos sulaužymas gali atsieiti ir tuo jog vyras netenka savo kario vardo ir tampa mirtinguoju. Šviesos kariai gali būtu nemirtinga būtybė jei šalia yra Valkirijos kurios prikelia juos iš numirusiųjų ir vėl. Einherjarus reikia prikelti iki pirmosios aušros nuo mirties laiko. Dažniausiai karį prikelia ta pati Valkirija kurį ir pavertė juo kariu (abu turi tam tikrą ryšį (Valkirijos jaučia mirtį)). Turi šviesos skydus. Tai reiškia, jog moka susikurti skydus iš šventosios šviesos. Jie labai stiprūs ir atmuša visas galias ir jėgas. Skydai šviečia ryškiai kaip saulė ir atrodo lyg raibuliuotų iš šviesos siūlų. Taip pat kariai turi individualius kardus, kurie atspindi karių unikalias galias: Ugnies, ledo, elektros, magmos, šviesos - kiekvienas turi po VIENĄ galią.

PLIUSAI
Šviesos skydai.
Šviesos kardai.
Nemirtingos būtybės*


MINUSAI
Šviesos skydas silpnina fizinį stiprumą, ir reikalauja daug jėgų. Tad juo naudotis patartina būtiniausiu metu. O atgauti visas jėgas reikia daug laiko.
Priesaikos sulaužymas kariui atsieiti fiziniu skausmu arba ištrėmimu iš karių (tokiu atveju tampa mirtinguoju)
Atgal į viršų Go down
Beautiful Malice.

when life gives lemons...
SOME POSTS : 12
WARM HUGS : 0
HERE SINCE : 2013-11-29
Beautiful Malice.

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty15th Gruodis 2013, 12:20

BERSERKERS
APRAŠYMAS
Tamsos ir blogio kariai, stovintys visai priešingoje pusėje, nei Einherjarai. Tvirto sudėjimo vyrai nelinkę pasiduoti, kaunasi su nepaprastu įsiūčiu ir kovojo tol kol laimi kovą. Viduje karių tūno tamsos padaras tik ir laukiantis kol galės prasiveržti į laisvę. Jie minta visomis neigiamomis auromis, ir tuo labiau pampsta laukinis žvėris. Kai žvėris prasiveržia kovos metu, kariai įgauna skirtingus pavidalus: vieniems padidėja kūno masė ir išauga dideli ragai, kitiems didelės vilko letenos ir nagai. Jie turi nepaprastai didelę fizinę jėgą. Jų akys gali paraudonuoti, atrodo pasruvusios nužudytų aukų krauju. Kiekvienas Berserkeris turi po tamsos skydą. Kiekvienas skydas yra savitas kario atspindys: kuo juodesnis, tuo daugiau jėgų jis turi. Kai skydas pradeda linkti į pilką spalvą, tai teigia, jog kario jėgos silpsta arba kiek tamsiajai pusei jis pavaldus. Taip pat Berserkerių skydai yra labai unikalūs. Nuožmūs vyrai sugeba juos paversti į norimus tamsos ginklus, kurie gali mirtinai sužeisti bet kokį padarą. Šiems tamsos kariams galioja tokios pat išimtys apie priesaikas kaip ir Einherjarams.

PLIUSAI
Tamsos skydai/ginklai
Nemirtingi padarai
Viduje tūno žvėris juos sustiprinantis.

MINUSAI
Kariams reikalingas kraujas. Arba jo praliejimas, arba jų gėrimas.
Nužudžius karį jis nebe prisikelia. Nužudyti gali tik šviesos kariai.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content

Grupių aprašymai ir pan. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grupių aprašymai ir pan.   Grupių aprašymai ir pan. Empty

Atgal į viršų Go down
 

Grupių aprašymai ir pan.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Winter Time! :: Winners never quit, and quitters never win.-